«Кіна не буде» - у Рівному освітня реформа під питанням

З необхідних 20 мільйонів є трохи більше 4

Фото ілюстративне

Брак коштів ставить під загрозу Нову українську школу у Рівному. З майже 60 мільйонів державної субвенції на реформу освіти, яка надійшли на всю Рівненську область, місто отримало трохи більше 4 мільйонів. 

Цих коштів катастрофічно мало.

Що б придбати все необхідне для першачків, потрібно ще майже 17 мільйонів гривень.

На закупівлю сучасних меблів необхідно понад 5,8 мільйонів гривень. На дидактичні матеріали - близько 9 мільйонів гривень і на мультимедійну техніку понад 6 мільйонів гривень. 

Ось, що про це розповіла заступник міського голови Галина Кульчинська:

Підступність ситуації у Рівному в тому, що ми відрізняємося від шкіл, які у районних центрах і ОТГ за кількістю дітей у класах. У Рівному класи переповнені.

 

І ще проблема в тому, що великі суми – це тендерні процедури, а тендерні процедури – це час. І якщо нам кошти прийдуть у серпні – вони не пройдуть тендери і це все буде завалено. Ми не встигнемо до 1 вересня закупити парти, стільці, дидактичні матеріали та інше.

Начальник міського управління освіти Василь Харковець вже готує офіційний запит до обласної ради з проханням пояснити, чому таку малу суму коштів передбачили на реформу освіти у Рівному.

У крайньому разі, кошти доведеться брати з резервного фонду міста, сказала Галина Кульчинська. Аби не розчарувати 3000 першокласників, їхніх батьків та вчителів, міська влада має вирішити це питання найпізніше до липня.

 

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень