Чи будуть батьки першокласників на Рівненщині купувати підручники за свої кошти

Адже тепер у школах буде нова освітня програма

На Рівненщині у вересні за шкільні парти сядуть понад 16 тисяч першокласників. І всі вони будуть навчатися за програмою Нової української школи (НУШ).

Чи будуть діти забезпечені новими підручниками, чи поки навчатимуться за старими, розказав начальник управління освіти і науки області Григорій Таргонський:

Однозначно вони будуть вчитися за новими підручниками. Друк буде здійснюватися за державний кошт і до 1 вересня підручники мають бути у навчальних закладах.

Близько 16 тисяч діток підуть до 1 класу. Завжди друк здійснюється для наявного континенту і 20% резерв. 

За його словами, резерв для нашої області просто необхідний, адже Рівненщина на державному рівні лідирує за показниками народжуваності.

До слова, в держбюджеті на посібники для першокласників в загальному передбачено понад 370 мільйонів гривень, а також новими посібниками користуватимуться і учні 5 та 10 класів, це буде планове оновлення, адже книги зношуються.

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень