Чи будуть батьки першокласників на Рівненщині купувати підручники за свої кошти

Адже тепер у школах буде нова освітня програма

На Рівненщині у вересні за шкільні парти сядуть понад 16 тисяч першокласників. І всі вони будуть навчатися за програмою Нової української школи (НУШ).

Чи будуть діти забезпечені новими підручниками, чи поки навчатимуться за старими, розказав начальник управління освіти і науки області Григорій Таргонський:

Однозначно вони будуть вчитися за новими підручниками. Друк буде здійснюватися за державний кошт і до 1 вересня підручники мають бути у навчальних закладах.

Близько 16 тисяч діток підуть до 1 класу. Завжди друк здійснюється для наявного континенту і 20% резерв. 

За його словами, резерв для нашої області просто необхідний, адже Рівненщина на державному рівні лідирує за показниками народжуваності.

До слова, в держбюджеті на посібники для першокласників в загальному передбачено понад 370 мільйонів гривень, а також новими посібниками користуватимуться і учні 5 та 10 класів, це буде планове оновлення, адже книги зношуються.

[media=113960][media=113961]

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень