Вчителям Рівного куплять комп’ютери

За бюджетний кошт

На це планують витратити понад 516 тисяч гривень. На засіданні бюджетної комісії міськради Рівного депутатам було цікаво, чи вже передбачено, як розподілити ці комп’ютери між класами.

На це заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська пояснила, що дістануться комп’ютери лише вчителям перших класів. Адже з 1 вересня першокласники навчатимуться за новою програмою «Нова українська школа». А для цього потрібно закупити нове обладнання.

Говорить Галина Кульчинська:

Там є цілий перелік вимог щодо нового обладнання. Воно має бути спеціальне в кожному новому класі.

 

І якщо у місті з 1 вересня перших класів 107, то поділіть цю суму. Це вийде близько 5 тисяч гривень на один нормальний ноутбук.

 

І мова йде саме про початок закупівлі обладнання для програми «Нова українська школа», за якою будуть навчатися всі першачки з 1 вересня згідно із законом. 

За словами Галини Кульчинської, 50 чи 70% коштів на обладнання обіцяла надати держава, решту мають фінансувати місцеві бюджети. Втім, поки Рівне від держави отримало на це незначну суму.

Бюджетна комісія вирішила запросити на засідання у вівторок представників управління освіти, щоб ті пояснили, як будуть закуповувати комп'ютери, чи доведеться проводити тендери.

А остаточне рішення з приводу виділення коштів буде прийнято на сесії міськради.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень