Рівненські депутати хочуть, щоб всі ходили в платні «інтелектуальні» класи?

Програму «Інтелект України» хочуть зробити типовою навчальною програмою на Рівненщині

Зокрема, із таким проханням до Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України звернулися депутати Рівненської обласної ради.

Пояснюють таке прохання тим, що саме програма «Інтелект України» нібито виявляє талановитих дітей.

Однак, освітяни побоюються, що конкурсний відбір у «інтелектуальні» класи з часом матиме корупційну складову. Ситуацію роз’яснив головний освітянин області Григорій Таргонський:

Міністерство освіти хоче, аби не було ручного режиму (тобто конкурсів – ред.), тому що тут може бути потенційно корупційна складова.   

 

У міністерстві хочуть, щоб всі діти на одному рівні заходили у школу та навчались за програмою нової української школи.

 

Програма «Інтелект України» буде допущена для використання в роботі, якщо вона пройде сертифікацію у Державній службі якості освіти.

Зауважимо, що навчання за програмою «Інтелект України» вимагає спеціальних навчальних зошитів, які батьки закуповують щомісяця.

На сьогодні вартість комлекту зошитів, на один місяць навчання за програмою «Інтелект України», складає близько 200 гривень.

Цікаво, що за програмою «Інтелект України» в області навчається 101 клас у 27 навчальних закладах.

До слова, вже з 1 вересня 2018 року усі діти Рівненщини, й України загалом, навчатимуться у новій українській школі. Цього року у Рівному вже навчались за такою програмою, зокрема у ЗОШ № 18. Про це ми писали тут:

Як триває експеримент над першокласниками у Рівному

Стеж за нашими новинами у  Telegram  

 

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень