Рівненські школярі будуть менше повторювати і більше вчити нового

Так учні будуть надолужувати пропущений матеріал під час карантину

Канікулам бути.

Незважаючи на тритижневий карантин у школах Рівного будуть пасхальні канікули.

Вони розпочнуться після Великодня і триватимуть до 15 квітня.

 

А вже з понеділка школярі знову підуть на навчання.

Про те, як школярі будуть надолужувати пропущений освітній процес, розказала заступник начальника міського управління освіти Катерини Сичик:

Є шлях оптимізації. Практично весь цей програмний матеріал, який мають діти вивчити через шлях оптимізації – об’єднання тем, а також через повторення.

 

Є чимало годин для того, щоб закріпити знання і іншими шляхами, які будуть вчителі обирати самостійно. Педагоги будуть робити все для того, аби виконати програму.

В управлінні освіти Рівного пояснили, що структура навчального року не може змінитися, тому що, згідно з чинним законодавством, канікули впродовж року мають бути не менше 30 днів.

Стеж за нашими новинами у  Telegram  

Юлія Вознюк Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень