ON-LINE

У Рівному не можуть знайти сироту, щоб забезпечити його житлом

четвер, 27 грудня 2018
Хлопець зник

Про це стало відомо на засіданні міськвиконкому. Адже у місто з держбюджету надійшла субвенція на придбання квартир дітям-сиротам віком від 16 до 23 років. І за ці майже 3,5 мільйона гривень планували купити шість квартир. Відбирали сиріт за черговістю прийняття на квартирний облік при міськвиконкомі. Але одного з претендентів на житло вимушені були обійти. Про це розповіла начальник міського відділу обліку і розподілу житла Наталія Марщівська (на фото вгорі):

На цей момент, на жаль, ми відшукати його не могли. Ми були на квартирі. Квартира - розбомблена. У нього є якісь непорозуміння із місцевими хлопцями. І ми задавали запит в поліцію. Там відкрита кримінальна справа. Тобто особа втекла. І на даний момент ми знайти його не могли. Тому ми його обійшли.

Якщо шість квартир куплять, то, за словами Наталії Марщівської, залишиться ще близько 350 тисяч гривень на придбання сьомої. За них хотіли купити квартиру у будинку №5 на вулиці Безручка. Але її власник оцінив її у більшу суму – 411 тисяч гривень. Тож поки не вирішили, що робити з цими грошима.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного