ON-LINE

Трьох сиріт Рівного забезпечать житлом

субота, 13 жовтня 2018
Це – однокімнатні квартири

Начальник міськвідділу обліку і  розподілу житла Наталія Марщівська на засіданні міськвиконкому поінформувала, кому квартири дістануться і за який кошт придбані:

Погоджується надання останньої квартири, яка була придбана в цьому році за кошти місцевого бюджету для дитини-сироти. Бурій Наталі вона надається.

 

Третій пункт – це субвенція, яка надійшла з державного бюджету для придбання квартир дітям-сиротам. Відповідно, з переліку осіб, які в нас перебувають на обліку, вибрано дві особи, які підпадають під цю субвенцію. Це Зарічнюк і Онофрійчук.

Наталя Бура житиме у будинку №43 на вулиці Вербовій. Для цього вона має звільнити кімнату у гуртожитку на вулиці Фабричній, 20. А сиротам Вірі Зарічнюк та Владиславу Онофрійчуку, які  були першими у черзі на отримання житла, квартири ще мають купити. Одна з них - у будинку №4/6 на вулиці Князя Острозького, друга - у будинку №8 на вулиці Макарова.

До речі, як повідомив начальник служби у справах дітей Рівного Андрій Міщеня, забезпечення сиріт житлом - це найгостріша проблема, яка у них є. Так, у місті на квартирному обліку перебуває 176 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного