Матері загиблого на військовій службі куплять у Рівному житло

Йдеться про кімнату в гуртожитку

Як пояснив секретар міськради Рівного Сергій Паладійчук, законодавством передбачено, що якщо людина гине під час виконання свого військового обов’язку, строкової служби, то держава зобов'язана родичам загиблого чи померлого покращити житлові умови. Тож мати загиблого на військовій службі Надія Татарин тривалий час зверталася до міської влади за житлом. Попереднє керівництво міста спочатку обіцяло їй придбати квартиру, потім пояснювало, що на це немає грошей. Тепер, врешті, знайшли спосіб вирішити цю проблему:

Подробиці розповів Сергій Паладійчук:  

Вона найшла собі кімнату. Готова дати співфінансування. Звертається з таким достатньо невеликим запитом. І якщо сесія підтримає, зможемо цій жінці допомогти.

 

Вона бідова ця жінка. Живе з молодшим сином з дітьми у гуртожитку в одній кімнаті на кучу, на голові.

За словами Сергія Паладійчука, розташована кімната, яку просить допомогти придбати Надія Татарин, поруч з кімнатою її сина. З бюджету міста планують їй надати на її купівлю близько 100 тисяч гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень