У Рівному буде новий житловий район

Міськрада дозволила розробити детальний план його території (ДПТ)

Йдеться про сім ділянок землі загальною площею понад 22 гектари. У лютому цього року міськрада змінила їхнє цільове призначення.

Як розповів на сесії міськради заступник начальника управління містобудування та архітектури Андрій Юрков, район буде обмежений вулицями Курчатова та Студентською і називатиметься «Південним».

Голова бюджетної комісії Олег Карпяк нагадав, що вони доручали управлінню містобудування та архітектури звернутися до власників земельних ділянок, поінформувати їх про розроблення ДПТ і з'ясувати, чи не хочуть вони взяти в цьому участь. Але Андрій Юрков повідомив, що хоч власники відомі, але де вони розташовані - не вдалося з'ясувати.   

А міський голова Володимир Хомко пояснив:

Дивіться: вони собі замовили ДПТ таке, як вони хочуть. А я хочу, щоб зробили таке, як нам треба: щоб була школа, дитсадок, дороги та інше. Бо вони зараз кожен під себе робить ДПТ. Я дав своєму заступнику Віталію Герману команду: без ДПТ я не видам містобудівних умов.

Окрім дозволу на розробку ДПТ, депутати у рішенні записали, що вони мають цей план після розробки погодити.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень