У Рівному буде новий житловий район

Міськрада дозволила розробити детальний план його території (ДПТ)

Йдеться про сім ділянок землі загальною площею понад 22 гектари. У лютому цього року міськрада змінила їхнє цільове призначення.

Як розповів на сесії міськради заступник начальника управління містобудування та архітектури Андрій Юрков, район буде обмежений вулицями Курчатова та Студентською і називатиметься «Південним».

Голова бюджетної комісії Олег Карпяк нагадав, що вони доручали управлінню містобудування та архітектури звернутися до власників земельних ділянок, поінформувати їх про розроблення ДПТ і з'ясувати, чи не хочуть вони взяти в цьому участь. Але Андрій Юрков повідомив, що хоч власники відомі, але де вони розташовані - не вдалося з'ясувати.   

А міський голова Володимир Хомко пояснив:

Дивіться: вони собі замовили ДПТ таке, як вони хочуть. А я хочу, щоб зробили таке, як нам треба: щоб була школа, дитсадок, дороги та інше. Бо вони зараз кожен під себе робить ДПТ. Я дав своєму заступнику Віталію Герману команду: без ДПТ я не видам містобудівних умов.

Окрім дозволу на розробку ДПТ, депутати у рішенні записали, що вони мають цей план після розробки погодити.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень