

І таким чином звести житло
Йдеться про державно-приватне партнерство. Що це за нова поки для Рівного форма забезпечення житлом, розповіла начальник міського управління комунальною власністю Наталія Поліщук:
Це залучення приватного інвестора для досягнення якихось спільних цілей в інтересах територіальної громади.
При цьому приватному партнеру надаються певні пільги. Коли йдеться про якесь будівництво, то земельна ділянка надається в оренду без аукціону приватному партнеру.
Але приватного партнера обирають на конкурсних засадах.
За словами Наталії Поліщук, звернулися до влади за запровадженням державно-приватного партнерства
начальник управління СБУ в Рівненській області,
командувач військ оперативного командування «Захід»,
тимчасово виконувач обов’язків військового прокурора Західного регіону України.
Вони попросили таким чином збудувати для їхніх підлеглих
житловий квартал на майже 3,5 гектара землі в районі вулиць Гагаріна та Гайдамацької.
Бюджетна комісія міськради підтримала проект рішення про запровадження державно-приватного партнерства. Тепер його ще має схвалити міська рада.
Наталія Поліщук каже:
Це рішення дасть поштовх, щоб ми зуміли зробити аналіз ефективності, чи вигідно буде місту запровадження державно-приватного партнерства. Для того, щоб визначити ефективність, треба розробити план детальної забудови. Тоді ми зможемо сказати: будемо ми його використовувати чи ні. Тобто це рішення - ще не здійснення державно-приватного партнерства.
Радіо Трек: НОВИНИ
51-річний Винник показав свого єдиного спадкоємця від Таюне (ФОТО)
Лінивий Наполеон за 30 хвилин. Виходить 1 в 1, як класичний торт (ФОТО)
Фрукт, який вважають еліксиром щастя: він знімає тривогу та підіймає настрій
Тримайтеся від них якомога далі: у які дати народжуються безжальні аб'юзери?
Їх просто не впізнати: як виглядали українські актори на початку кар'єри та зараз (ФОТО)
Що хочуть зробити на місці колишнього кафе «Русана» у центрі Рівного
Будівництво готелю на місці кінотеатру облрада «одобрила»
На Рівненщині зведуть дитсадок на майже 300 місць
Переваги заміського життя доступні безпосередньо у Рівному
Депутатів міськради просять не надавати згоди на будівництво без схвалення рівнян
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415