ON-LINE

На будівництво спорткомплексу на Макарова виділили ще тридцять мільйонів

четвер, 04 жовтня 2018
Майже тридцять

Фото Рівненська ОДА

Рівненщина отримала додатково 27 мільйонів гривень для будівництва спорткмплексів після того, як у Києві перерозподілили цільові кошти. Про це пише прес-служба Рівненської ОДА,

Участь у державній програмі беруть шість областей. Вона передбачає зведення в них спорткомплексів. Рівненщина – єдина з цих областей, де вже тривають будівельні роботи.  

Рішення про виділення коштів ухвалила міжвідомча комісія. Її члени розглянули стан реалізації проектів та вирішили дофінансувати Рівненщину на 27 мільйонів, розповів голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко:

Робота, над якою працюють на Рівненщині тепер відмінно оцінена комісією в Міністерстві молоді та спорту під головуванням заступника Міністра Миколи Даневича.

 

Вітаю з цим всіх причетних і тих, хто вболіває за рівненський спорт! Ми і далі працюємо на максимум, аби при наступному перерозподілі коштів цієї програми використати усі можливості та шанси задля розвитку спорту в області!.

Фото Рівненська ОДА

Нагадаємо, до цього вже передбачили 50 мільйонів гривень з різних джерел фінансування.

5 мільйонів спрямували з обласного бюджету, Державний фонд регіонального розвитку виділив 30 мільйонів, ще 15 – це державна субвенція на спорудження спортивних арен.

Фото Рівненська ОДА


Наступне і крайнє засідання міжвідомчої комісії з відбору об’єктів для надання субвенції на будівництво та реконструкцію палаців спорту відбудеться знову через 2 тижні.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного