

Це підіймачі у багатоповерхівках на Ювілейному, Північному та Радіозаводі
Будинки обслуговують управлінські компанії. Тут досі не створили ОСББ і місто погодилося фінансувати капітальні ремонти підіймачів.
Загалом це 16 ліфтів у будинках за адресами:
вул. Данила Галицького, 9 та 9 А
вул. Волинської Дивізії, 19, 3 під'їзд
вул. Костромська 1, 2 під'їзди
вул. Гурія Бухала 6, 2 під'їзди
вул. Степана Бандери 1-Б та 1-В
вул. Макарова, 8
вул. Дубенська, 46
Ліфти тут ремонтуватимуть не лише місцеві фахівці, а й представники фірми зі столиці. Вони вже розробила проєктно-кошторисну документацію та готові приступити до роботи після укладання відповідних угод, пояснила заступниця начальника управління ЖКГ Олена Москальчук:
- Це вже точно.У перелік ліфтів включили ті, в яких завершується граничний термін експлуатації – 25 років. Зараз «Рівне ліфт» проводить ремонт на вулиці Данила Галицького, 9 А. Решту ліфтів ремонтуватиме «Ліфт буд спец монтаж». Це фірма з Києва. Вже під час роботи, по кошторисах побачимо, у скільки обійдеться ремонт кожного підіймача. І там по наявних сумах коштів орієнтуватимемось.
Додамо,
на капітальні ремонти ліфтів у поточному році міські депутати передбачили 4 млн гривень.
Як зауважила Олена Москальчук, після ремонтів управитель зможе укласти угоди з фірмами, які обслуговуватимуть ліфти:
- Обслуговування і капітальний ремонт – різні речі. Угоди на обслуговування ліфтів укладає управитель, чи ОСББ чи управлінська компанія безпосередньо з організацією ліцензованою. Капітальний ремонт можна проводити на замовлення замовника, у цьому випадку – міського управління житлово-комунального господарства – з будь-якою організацією. Тобто це не обов’язково та фірма, яка робила капремонт. На такий ремонт виділяють гроші з бюджету, а на обслуговування – беруть з квартплати.
Зі слів заступниці начальника управління ЖКГ, місто співфінансує ремонти ліфтів і мешканцям ОСББ. За програмою 80 на 20. Тобто 80 % суми дає місто, 20% - мешканці.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Тримайтеся від них якомога далі: у які дати народжуються безжальні аб'юзери?
Пенсіонерів звільнили від сплати податку: що відомо
Приходитимуть кожні три місяці: в Україні змінили правила повірки лічильників води
Їх просто не впізнати: як виглядали українські актори на початку кар'єри та зараз (ФОТО)
Фрукт, який вважають еліксиром щастя: він знімає тривогу та підіймає настрій
Зменшити фінансування на ремонти ліфтів у багатоповерхівках пропонують у Рівному
У Рівному — суд через непрацюючі ліфти (ВІДЕО)
«Комунізм у питанні ліфтів закінчився!» - міський голова Рівного
УЖКГ Рівного завищувало ватість приготування асфальтобетонної суміші
Перевірити позапланово ліфти у зв’язку з трагедією у Сумах закликають у Рівному
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415