УЖКГ Рівного завищувало ватість приготування асфальтобетонної суміші

Завдало сотні тисяч гривень збитків міському бюджету

В управлінні ЖКГ - фінансових порушень на понад 800 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області. Інспектори провели ревізію фінансово-господарської діяльності управління з березня 2016 по жовтень 2018.

Найбільше порушення, яке зафіксували ревізори, - завищення вартості приготування асфальтобетонної суміші на виконання робіт з поточного та капітального ремонту вулиць, прибудинкових територій, проїздів до будинків, пішохідних доріжок та реконструкції перехрестя та скверу, що призвело до завданих міському бюджету збитків майже на 480 тис. гривень.

Проведена ревізія виявила також завищення кількості зрізаних дерев  «Рівненським міським трестом зеленого господарства», з яким укладено  угоду на виконання робіт з прибирання та утримання у належному санітарному стані зелених зон та зон відпочинку в м. Рівне.

Як наслідок, міському бюджету завдано матеріальної шкоди (збитків) на 208 тис. гривень.

Окрім того, ревізори виявили низку інших порушень, пов’язаних із капітальним ремонтом житлових будинків та облаштуванням прибудинкових територій тощо.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

                                           

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень