У Рівному безкоштовні зубні протези отримували безпідставно

Такі факти виявила Держаудитслужба Рівненщини у міській стоматполіклініці

На 100 тис. грн  фінансових порушень, що призвели до втрат, виявлено управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області у фінансово-господарській діяльності Рівненської міської стоматологічної поліклініки. Зокрема, під час ревізії спеціалістами зафіксовано факти безпідставного надання поліклінікою послуг з безкоштовного зубопротезування -  29 пацієнтам, які не надали відповідні довідки  про право на додаткову соціальну пільгу, проведено безоплатне протезування зубів, чим завдано бюджету міста збитків майже на 36 тис. гривень.

Крім того, ревізією виявлено низку порушень у нарахуванні та виплаті працівникам поліклініки заробітної плати, відпускних тощо.

Інформацію про виявлені порушення направлено в правоохоронні органи, повідомляє управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень