Рівненські лісовики «нагосподарювали» мільйонні порушення

Про це повідомляють з Державної фінансової інспекції в Рівненській області

В лісових  господарствах  Рівненщини фінінспектори виявили порушень на понад мільйон гривень. Найбільше порушень фінансової дисципліни припадає на Держпідприємство „Млинівське лісове господарство”, де ревізори зафіксували їх на понад 250 тисяч гривень. За результатами проведених ревізій на 43 посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Матеріали  передано в СБУ в Рівненській області та обласну прокуратуру - повідомляє прес-служба ДФІ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень