Рівнянин порвав бюлетень на дільниці

Інцидент трапився на Боярці - повідомляє ОПОРА

Вдруге на ДВК 560912 , що на вул. Боярка, 14, (дитячий садок №7, музичний зал),зафіксована спроба виборцем Ігорем Гаценко винести бюлетені за межі виборчої дільниці.

Гаценко Ігор отримав 3 бюлетені, пройшов в кабіну для голосування, а вийшовши з неї, вкинув в скриньку для голосування 2 бюлетені. Третій бюлетень він зім'яв в руках, а пізніше порвав при свідках (членах ДВК і офіційних спостерігачах).

В результаті викликали представників правоохоронних органів та склали відповідний акт.

Згідно ч.1 ст.1581 Кримінального Кодексу України надання або отримання виборчого бюлетеня чи бюлетеня для голосування на референдумі особою, яка не має права його надавати чи отримувати, або викрадення чи приховування виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, або надання виборцю заповненого виборчого бюлетеня чи бюлетеня для голосування на референдумі, або голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз - караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Нагадаємо, сьогодні на цій самій дільниці зафіксовано факт виносу бюлетеня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень