КВУ повідомляє про перші порушення на виборах

З цього приводу відбувся брифінг

Представники РОГО «Комітет виборців України» зранку розпочали комплексне спостереження за ходом дня голосування на чергових місцевих виборах у Рівненській області.

На більшості дільниць Рівненської області, де вранці побували спостерігачі РОГО КВУ, підготовчі засідання ДВК розпочалися вчасно. Невчасно розпочали свою роботу ДВК 560991 (Рівне), 560966 (Рівне), 560894 (Острог).

Порядок проведення підготовчого засідання ДВК був дотриманий на більшості дільниць. Не повністю дотримувалися процедур у ДВК 560670 (с. Городок Рівненського району), 560910 (Рівне), 560991 (Рівне), 560678 (с. Дядьковичі Рівненського району).

Всі особи, які мають право бути присутніми на підготовчому засіданні, мали можливість скористатися своїм правом. Був зафіксований один випадок недопуску спостерігача від партії на дільниці 560004 у Рівному. Однак згодом він таки був допущений для спостереження.

Суттєвих змін у складах ДВК безпосередньо перед днем голосування майже не було. Такі ситуації зафіксовані в ДВК 560670 (с. Городок Рівненського району) та в с. Карпилівка Рівненського району.

Майже всі ДВК повідомляли територіальну комісію про кількість виборців у списках та про іншу передбачену законом інформацію. Винятки були зафіксовані на дільниці 560937 (Рівне), 560952 (Рівне), 560678 (с. Дядьковичі Рівненського району).

На деяких дільницях вже зранку спостерігаються черги. Зокрема, 560670 (с. Городок Рівненського району), 560951 (Рівне), 560729 (с. Оржів Рівненського району), 560723. Однак поки що вони не є масовими.


Інші порушення або цікаві факти.
ВД 560678 (с. Дядьковичі Рівненського району). Члени виборчої комісії вирішили розподілити великі скриньки для голосування окремо по кожному виду виборів: депутатів обласної ради, депутатів районної ради, сільського голови і депутатів сільської ради. Хоча виборці мають право вкидувати всі свої бюлетені до однієї з великих скриньок на свій вибір. Сортування скриньок для голосування за видами виборів не передбачено законодавством.

ВД 560999 (Рівне). Кількість бюлетенів з виборів депутатів обласної ради є меншою (2118), ніж кількість виборців (2199).


ВД 560615 (с. Березини Радивилівського району). Радивилівська районна виборча комісія лише сьогодні почала відправляти на дільницю протоколи підрахунку голосів з виборів депутатів районної ради. Згідно із законодавством ця документація мала бути передана ДВК разом із виборчими бюлетенями до дня голосування. Очевидно, що така ситуація і на інших дільницях Радивилівського району.


ВД 560729 (с. Оржів Рівненського району). Члени комісії спочатку самі занесли малу переносну скриньку для голосування за місцем перебування в одну з кабінок для голосування, а потім деякий час не могли її знайти.


ВД 560701 (с. Городець Володимирецького району). На приміщенні виборчої дільниці, яка розміщена в школі, немає вивіски дільниці. Як виявилося, вона - в місцевій сільраді, яка розташована за 200 метрів від школи.


ВД 561000 (Рівне). На спецдільниці в Рівненській центральній міській лікарні трьом виборцям помилково видали бюлетені для голосування за депутатів міської ради. Хоча вони не мали права голосувати за кандидатів у цьому окрузі, оскільки за місцем реєстрації проживання належать до іншого виборчого округу.

До слова, про хід голосування Комітет виборців України повідомить на брифінгу о 15.00. Слідкуйте за стрічкою новин Радіо Трек.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень