Виборців закликають через Інтернет перевірити дані в Держреєстрі

Це бажано зробити через наближення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року

Для цього необхідно зареєструватися в "Особистому кабінеті виборця" і зробити запит щодо включення/невключення до Державного реєстру виборців. Орієнтовно протягом 1 доби будуть надані відомості щодо даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану при реєстрації, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

У випадку, якщо особу не включено до Державного реєстру виборців, або дані потребують корегування, необхідно особисто звернутися до органів ведення Державного реєстру виборців з письмовою мотивованою заявою за місцем проживання (адреса, контактний телефон відділу ведення Державного реєстру виборців).

Детальніше читайте тут.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень