Рівненщина - лідер серед порушників на будівництві

Антирейтинг порушників оприлюднила ДАБІ України

Рівненщина увійшла до переліку областей, де виявлено найбільше порушень на будівництві.

З липня до вересня цього року Державна архітектурна будівельна інспекція України провела більше п‘яти тисяч перевірок об’єктів будівництва.

На третині об‘єктів виявлено  порушення норм містобудівного законодавства .

Із загальної кількості приписів щодо усунення порушень найбільше їх видано в Київській, Одеській, Вінницькій  та Рівненській областях. Зокрема, на Рівненщині видали 320 приписів щодо усунення порушень на будівництві.

Варто додати, що інтенсивність будівельних робіт на Рівненщині суттєво знизилась у порівнянні з минулим роком. Зокрема, за даними Головного управління статистики в Рівненській області, індекс будівельної продукції знизився вдвічі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень