У Рівному нічна хресна хода за мир

Дійство триває щонайменше чотири години

Хресна хода за мир у всьому світі проводить УПЦ МП. Це традиційне дійство, яке проводять у ніч з першої п’ятниці на суботу, починаючи з березня, буде звершуватися хресна молитовна хода околицями м. Рівного.

За словами вірян, таке у Рівному відбувається вже чотири роки поспіль у першу п'ятницю місяця.

Маршрут хресної ходи традиційно такий: від перехрестя вулиць Костромська – Орлова; Льонокомбінатівська – Фабрична – Волинської Дивізії – Мельника – Р.Шухевича – Князя Володимира – Млинівська – Макарова – Тиннівська – Басівкутська – Мірющенка – Д.Галицького, перехрестя вулиць Костромська – Орлова.

За словами вірян, процес займає щонайменше чотири години, але буває, що завершується близько 5-ої ранку. На цей раз в районі пагорбу Слави зібралося близько двох десятків вірян. 

Для забезпечення правопорядку їх супроводжує патрульний автомобіль.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень