У Птичі розписали будинок священника

Йдеться про оселю представника УПЦ МП

Як повідомляє сайт Рівненської єпархії УПЦ, напис Микола Сисонюк виявив під час прибирання власного подвір’я. Це – справа рук, переконаний священик, прихильників Київського Патріархату, котрі, вдаючись до таких методів, хочуть його залякати.

Родина Сисонюків стверджує – подібне відбувається не вперше. Наприклад, у п’ятницю, 11 грудня, камера на подвір’ї зафіксувала постать жінки, яка старанно посипала усе довкола пір’ям щойно обпатраної курки.

Священик запевняє, що обурюється не змістом напису, а тим, де він розміщений.

Хіба стіни приватного будинку мають слугувати платформою для патріотичних закликів?

Нагадаємо, конфлікт, справжня війна, щодо приміщення церкви у с. Птича Дубенського району триває понад рік. Більшість громади висловилася за перехід церкви під юрисдикцію УПЦ КП. Прихильники УПЦ МП - проти. Право на храм вони відстоюють у судах. Вдаються і до інших методів. Наприклад, перекриття міжнародної траси. А ось віряни УПЦ КП навіть оголосили голодування, зачинившись у храмі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень