У Свято-Воскресенський собор привезли ікону

Це ікона преподобного Іларіона з часткою мощей

03 листопада 2015 року, в день пам'яті преподобного Іларіона, схимника Печерського у Свято-Воскресенському кафедральному соборі (місто Рівне, вулиця Соборна, 39) перебуватиме ікона преподобного з часткою його нетлінних мощей.

УПЦ КП запрошує всіх до спільної молитви.

Довідково: Преподобний Іларіон, схимник Печерський, суворий аскет. Дотримуючись суворого посту, преподобний Іларіон днями і ночами молився Богу, цим самим наслідуючи свого учителя Феодосія. Його знали як книгописьменника, що вдень і вночі переписував книги в келії святого Феодосія. Подвизався преподобний Іларіон в ХІ столітті. Похований в Дальніх печерах Києво-Печерської лаври. Його пам'ять вшановують також 28 серпня та в другу Неділю Великого посту.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень