ON-LINE

Премії членам тендерних комітетів хочуть запровадити у Рівному

понеділок, 15 квітня 2019
Щоб економити більше коштів міського бюджету

Активісти громадської ініціативи «За чесний тендер» проаналізували торішні бюджетні закупівлі і виявили, що економія завдяки «ProZorro» складає близько 9%.

Це хоч і вище загальноукраїнського показника, але потенціал відкритих торгів більший, і недоотримана економія – орієнтовно 10,5 мільйонів гривень, порахували активісти.

Серед причин неякісно організованих торгів – не зацікавленість у цьому членів тендерних комітетів, бо ця робота безкоштовна. Із пропозицією запровадити їм премії погодився депутат Рівнеради і член бюджетної комісії Микола Бляшин:

- До прикладу, якийсь відсоток бюджетної економії, яку отримали завдяки тендерам, визначити як премію працівникам тендерних комітетів. До прикладу, тролейбусне управління: провели тендер, зекономили на закупівлі тролейбусів, що працівники тендерного отримали? Нічого. Ну, купу листів від прокуратури, ще там від когось…

До тендерних комітетів входить понад сотня осіб – це працівники управлінь і комунальних підприємств. Серед рекомендацій, розроблених активістами, - навчання членів тендерних комітетів і створення майданчика для їхньої комунікації та обміну досвідом.

Усе це ще має погодити бюджетна комісія. Тоді рекомендації стануть обов’язковими для замовників бюджетної сфери, які проводять торги через «Прозорро».

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного