Премії членам тендерних комітетів хочуть запровадити у Рівному

Щоб економити більше коштів міського бюджету

Активісти громадської ініціативи «За чесний тендер» проаналізували торішні бюджетні закупівлі і виявили, що економія завдяки «ProZorro» складає близько 9%.

Це хоч і вище загальноукраїнського показника, але потенціал відкритих торгів більший, і недоотримана економія – орієнтовно 10,5 мільйонів гривень, порахували активісти.

Серед причин неякісно організованих торгів – не зацікавленість у цьому членів тендерних комітетів, бо ця робота безкоштовна. Із пропозицією запровадити їм премії погодився депутат Рівнеради і член бюджетної комісії Микола Бляшин:

- До прикладу, якийсь відсоток бюджетної економії, яку отримали завдяки тендерам, визначити як премію працівникам тендерних комітетів. До прикладу, тролейбусне управління: провели тендер, зекономили на закупівлі тролейбусів, що працівники тендерного отримали? Нічого. Ну, купу листів від прокуратури, ще там від когось…

До тендерних комітетів входить понад сотня осіб – це працівники управлінь і комунальних підприємств. Серед рекомендацій, розроблених активістами, - навчання членів тендерних комітетів і створення майданчика для їхньої комунікації та обміну досвідом.

Усе це ще має погодити бюджетна комісія. Тоді рекомендації стануть обов’язковими для замовників бюджетної сфери, які проводять торги через «Прозорро».

[media=142022] [media=142021] [media=142017] [media=142015] [media=142020]

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень