Луцьк, «Булава» і «Фіалка» не дають будувати «Авангард» у Рівному
Чому?
У Рівному ніяк не можуть розпочати перебудову головного стадіону міста – через проблеми з проведенням тендеру.
Аукціон на реконструкцію стадіону «Авангард», який мав відбутися 24 жовтня, скасували через скарги однієї з фірм-учасників тендеру.
ТОВ «Луцьккомунбуд» вирішила оскаржити рішення тендерного комітету Управління комунального будівництва Рівного про допуск ТОВ «Реноме-Євробуд» до аукціону.
Причиною називають невідповідність документів вимогам, зокрема, у частині банківської гарантії.
Також конкуренти помітили проблеми з підписанням проекту договору.
Днями керівництво волинської компанії звернулося до постійно діючої комісії Антимонопольного комітету України з вимогою скасувати це рішення.
А вже вчора комітет призначив розгляд скарги на 9 листопада.
До цього часу процедуру проведення аукціону заблокували.
Аби з’ясувати, у чому ж проблема з документацією «Реноме-Євробуд», ми зв’язалися з керівником «Луцьккомунбуду» Ігорем Швецем. Однак він відмовився надавати будь-які роз’яснення з цього приводу.
Варто зазначити, що в разі задоволення скарги «Луцьккомунбуду», учасником тендеру залишиться тільки фірма «Фіалка» власником якої є Юрій Фалко.
Згідно з чинним законодавством, у цьому разі тендер повинні скасувати і оголосити заново.
У той час Громадська ініціатива «За чесний тендер» повідомила, що зі скаргою до Антимонопольного комітету звернулася ще одна організація - Центр медіарозслідувань «Булава». У цьому випадку питання в активістів виникли уже до обох учасників тендера.
При цьому, за даними «Рівне Вечірнє»,
Cкаргу на «ProZorro» організація завантажила через кабінет ПП «Вестінвестбуд», яке також брало участь у тендері.
Це підприємство пов’язують з директором «Фіалки», які і фірму ТОВ «Стиль-Декор», яка, між іншим, також подавала документи на тендер по реконструкції стадіону.
До слова, минулого тижня профільний комітет відмовив в участі шести із восьми учасників тендеру.
Нагадаємо, торги оголосили ще 27 серпня. Напередодні міський голова Рівного Володимир Хомко наголошував, що умови конкурсу на реконструкцію стадіону прописані таким чином, що повинні відсіяти усіх сумнівних учасників. Анонсувалося, що роботи з реконструкції повинні завершити за два роки.
При чому, у зв’язку з великою сумою тендеру (212 млн грн), участь у ньому можуть брати не лише українські компанії. При цьому більшу частину коштів повинні виділити з держбюджету.
Радіо Трек: НОВИНИ