Рівненському «Авангарду» бути

Експертиза щодо реконструкції стадіону «Авангард» погоджена. Справа на фінальному етапі, - зазначає президент «Вереса» Олексій Хахльов. Проектант чекає останні документи з Києва, щоб передати їх замовнику. Очікується, що документи нададуть найближчими днями.

Копія eкспертного звіту з печатками та підписами розміщена на стадіоні у Рівному.

Нагадаємо, сьогодні на Рівненщині перебуває президент Федерації Футболу України Андрій Павелко, який є й головою бюджетного комітету Верховної Ради.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень