Навчання підприємців та зекономлені бюджетні кошти. Стандарти ЄС у публічних закупівлях на Рівненщині

В ефірі Радіо Трек триває цикл програм «Європейський монітор». Виходять вони за сприяння Європейського Союзу в рамках ширшого всеукраїнського проекту, покликаного висвітлювати, як в Україні втілюються стандарти ЄС. 

Реформа системи публічних закупівель є одним з найуспішніших прикладів виконання Угоди про асоціацію. Вважається, що багато зобов’язань у цій сфері Україна виконує навіть наперед.

Згідно з Угодою про асоціацію до 1 липня 2016 року Україна мала здійснити три зобов’язання:

  1. Впровадити основні стандарти, що регулюють процес укладання державних контрактів;
  2. Визначити два органи державної влади, відповідальні за політику у сфері державних закупівель та перегляд рішень замовників.
  3. Розробити «Дорожню карту» у сфері державних закупівель.

На думку експертів, усі ці зобов’язання були вчасно виконанні та знайшли свої відображення в Законі України «Про публічні закупівлі».

Тож сьогодні програма «Європейський монітор» присвячена темі «Система публічних закупівель і асоціація з ЄС – що це дає на місцях».

Святослав Клічук

Гостями програми стали:

  • Костянтин Мокляк – керівник департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА
  • Святослав Клічук – керівник громадської ініціативи «За чесний тендер»

Костянтин Мокляк

Нижче можете  прослухати «Європейський монітор» на тему публічних закупівель на Рівненщині:

Ця публікація підготовлена в рамках проекту "Просування реформ в регіони" за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та "Європейською правдою".

Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю Радіо Трек і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень