У Рівненському аеропорту знають, коли відновлять польоти до Анталії

Рівненське летовище має чим похвалитися

Як повідомив директор підприємства Ігор Насинюк,

за підсумками 2016 року аеропорт збільшив пасажиропотік у 18 разів. Такий ріст відбувся за рахунок запуску чартерних програм. Рівненський аеропорт прийняв майже 7 тисяч пасажирів.

Нагадаємо, у липні минулого року авіакомпанія Bravo Airways почала польоти за маршрутом Рівне-Анталія.

У жовтні перевізник запустив чартерні рейси до Хургади та Шарм-ель-Шейху. Це й дозволило підприємству вийти на такі показники.

Наразі тривають переговори з Bravo Airways і туроператором TPG про запуск чартерних рейсів до Туреччини та Болгарії.

Вже відомо, що рейси до Туреччини будуть відновлені з 2-го червня і триватиме чартерна програма  до 27 жовтня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень