У перегонах Париж - Ніцца виграв спортсмен, що постійно відставав

Переможцем багатоденки, яка складалася із семи етапів, став британець Герайнт Томас із команди Team Sky. Не фінішувавши першим у жодній із гонок на дистанції в 1290 кілометрів, Томас продемонстрував найкращий час у загальній класифікації (27 годин 26 хвилин 40 секунд), випередивши легендарного іспанця Альберто Контадор (Tinkoff) на чотири секунди. Минулорічний переможець велоперегонів Париж – Ніцца, австралієць Річі Порт (BMC Racing Team), став третім із відставанням від лідера у 12 секунд.

А от австралієць Майкл Меттьюз, який лідирував після п'яти етапів, провалив шостий, опустившись у загальній класифікації відразу на 49-те місце. Щоправда, завдяки попереднім досягненням Меттьюзу все ж вдалося виграти класифікацію за очками, набравши 53 бали.

Найсильнішим у гірській класифікації став канадець Антуан Дюшезн (78 очок), а найкращою командою стала MovistarTeam, спортсмени якої продемонстрували загальний час у 82 години 30 хвилин 40 секунд.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень