У парку Шевченка дитина зламала ногу. Карету швидкої чекали 40 хвилин

Водій не міг заїхати

Машина швидкої не змогла одразу знайти в’їзд у парк Шевченка, аби допомогти травмованому хлопчику. У неділю рівнянка Ірина Шуваєва стала свідком, як дитина 12 років зламала ногу під час падіння з самоката. Жінка каже, що перехожі одразу викликали швидку, однак машину чекали хвилин сорок, адже водій не зміг знайти заїзду, говорить Ірина Шуваєва:

Ми гуляли по парку, і побачили, як хлопчик зламав ногу. Швидка хвилин сорок не могла заїхати. В мене чоловік ходив по самому парку, і шукав, де можна заїхати швидкій, аби забрати дитину. А в дитини кістка на бік стирчала. Не знаю, наскільки це довго було – дитя змучилося. 40 хвилин.

Лікарям швидкої довелося йти через парк пішки, аби надати допомогу, говорить рівнянка. Директор парку Андрій Черепанов запевняє, що заїд для швидкої є.

В нас доступний заїзд. Нині проходять роботи в центрі парку щодо підземель. В нас доступний заїзд вже протягом двох тижнів з боку вулиці Пушкіна. Біля кафе заїзд заборонений, там пішохідна зона. В нас також вільний заїзд з боку господарського двору та будинку культури.

Керівник центрального парку Андрій Черепанов. Фото "Четверта влада".

Андрій Черепанов наголосив, що  готовий поспілкуватися з очевидцями та вирішити проблему.

Ось як виглядають заїзди в парку:

Це основний в'їзд з боку вулиці Соборної.

Заїзд із Соборної-Пушкіна. Дорога відкрита.

За словами Андрія Черепанова, ще один заїзд є біля МБК. Утім, з боку Соборної  не проїхати.

Потрібно заїжджати з вулиці Чорновола. Біля МБК стежки до парку перекриті для транспорту. Потрібно проїхати трохи далі за будинок культури. Там буде стежка, яка вестиме до піцерії, а поруч з нею вже "протоптана" колесами стежка по ґрунту. Нею й можна заїхати в парк для швидкої. Зі слів Ірини, водій швидкої допомоги цією дорогою й заїжджав.

Є перекрита для транспорту дорога біля кафе "Парк". Дорога перекрита воротами, які за потреби можна відчинити.

Ворота на Чорновола.

Також керівник зони відпочинку зазначив, що на території парку Шевченка є медсестра. У разі нещасного випадку медичний куточок є у зоні атракціонів. Там є й табличка зі стрілочкою. Також у центральній касі можна попросити аптечку.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень