У парку Шевченка дитина зламала ногу. Карету швидкої чекали 40 хвилин

Водій не міг заїхати

Машина швидкої не змогла одразу знайти в’їзд у парк Шевченка, аби допомогти травмованому хлопчику. У неділю рівнянка Ірина Шуваєва стала свідком, як дитина 12 років зламала ногу під час падіння з самоката. Жінка каже, що перехожі одразу викликали швидку, однак машину чекали хвилин сорок, адже водій не зміг знайти заїзду, говорить Ірина Шуваєва:

Ми гуляли по парку, і побачили, як хлопчик зламав ногу. Швидка хвилин сорок не могла заїхати. В мене чоловік ходив по самому парку, і шукав, де можна заїхати швидкій, аби забрати дитину. А в дитини кістка на бік стирчала. Не знаю, наскільки це довго було – дитя змучилося. 40 хвилин.

Лікарям швидкої довелося йти через парк пішки, аби надати допомогу, говорить рівнянка. Директор парку Андрій Черепанов запевняє, що заїд для швидкої є.

В нас доступний заїзд. Нині проходять роботи в центрі парку щодо підземель. В нас доступний заїзд вже протягом двох тижнів з боку вулиці Пушкіна. Біля кафе заїзд заборонений, там пішохідна зона. В нас також вільний заїзд з боку господарського двору та будинку культури.

Керівник центрального парку Андрій Черепанов. Фото "Четверта влада".

Андрій Черепанов наголосив, що  готовий поспілкуватися з очевидцями та вирішити проблему.

Ось як виглядають заїзди в парку:

Це основний в'їзд з боку вулиці Соборної.

Заїзд із Соборної-Пушкіна. Дорога відкрита.

За словами Андрія Черепанова, ще один заїзд є біля МБК. Утім, з боку Соборної  не проїхати.

Потрібно заїжджати з вулиці Чорновола. Біля МБК стежки до парку перекриті для транспорту. Потрібно проїхати трохи далі за будинок культури. Там буде стежка, яка вестиме до піцерії, а поруч з нею вже "протоптана" колесами стежка по ґрунту. Нею й можна заїхати в парк для швидкої. Зі слів Ірини, водій швидкої допомоги цією дорогою й заїжджав.

Є перекрита для транспорту дорога біля кафе "Парк". Дорога перекрита воротами, які за потреби можна відчинити.

Ворота на Чорновола.

Також керівник зони відпочинку зазначив, що на території парку Шевченка є медсестра. У разі нещасного випадку медичний куточок є у зоні атракціонів. Там є й табличка зі стрілочкою. Також у центральній касі можна попросити аптечку.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень