

Це сталося вчора
Про це поінформував у соцмережі Фейсбук рівнянин Влад Осадчук:
Влад Осадчук 15 год · Шановні рівняни. 18.06.19 року приблизно о 17.00 годині, за адресою Соборна БОС 233, граючись з однолітками біля будинку, 12-річний хлопчик наштрикнувся оком на залізні ґрати одного з покинутих приміщень у цьому будинку.
Швидка прибула на місце і забрала дитину до медичного закладу. Хлопчик втратив багато крові, лікарі борються за збереження ока дитини.
Небайдужі мешканці будинку, піклуючись про долю хлопчика і фіксацію даного випадку працівниками правоохоронних органів, о 19.22 повідомили про інцидент в поліцію, але на дану годину зі сторони "нової" поліції відсутня реакція! Дана подія не повинна пройти безслідно, хтось повинен понести відповідальність за трагедію!
Світлана Карачун з відділу комунікації поліції Рівненщини підтвердила цей випадок. І додала:
Батько у цьому випадку відмовився від претензій.
Дитина доставлена в офтальмологічне відділення лікарні. У неї травма м'яких тканин ока.
Заступник головного лікаря Рівненської обласної дитячої лікарні Любов Філик розповіла про стан дитини:
Хлопчик у стані середньої важкості. Перебуває в офтальмологічному відділенні. Прооперований і його чекає досить таки тривалий час лікування. Тому що травма дуже серйозна.
Чи втратить дитина зір - поки Любов Філик сказати не може.
Заступник начальника управління житлово-комунального господарства Володимир Лапюк пообіцяв на завтра з'ясувати, кому належить приміщення, яке не використовується, і чому грати на його вікні були відігнуті так, що дитина змогла травмуватися.
Радіо Трек: НОВИНИ
Гроші з’являться несподівано: три знаки Зодіаку, які розбагатіють до кінця вересня
Їх уже не почуєш: 4 українських слова, які викорінили за часів СРСР
Оберіть квітку на картинці і дізнайтеся, у скільки років ви вийдете заміж: психологічний тест
Що потрібно спалити 24 вересня, щоб позбутися бідності та хвороб: народні прикмети
Чому раніше усі вчили німецьку і чому по-іншому бути не могло
Надія Косміаді, Іван Сівак і Людмила Скрипка привітали учнів Рівного з Останнім дзвоником (ФОТО)
ТОП-5 настільних ігор у дорогу
День Європи у Рівному відзначать костюмованою ходою і змаганнями
Добрі справи об’єднують: у Рівному організують свято до Дня захисту дітей
У Рівному двоє хлопчиків з отруєнням потрапили до реанімації
У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте
06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841
Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.