У незаконному розпліднику побільшало мастифів (ФОТО)

Раніше підприємець обіцяв вивести псів з території радіозаводу

[media=67988]

У незаконному розпліднику тибетських мастифів, який серед міста облаштував Юрій Бойко, побільшало собак. Нагадаємо, сам підприємець обіцяв вивезти псів з розплідника, щоправда, куди саме не сказав. Попри обіцянки, мастифи все ще розгулюють територією колишнього радіозаводу.

[media=67986]

Більше того, як повідомляє начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій Руслан Демуров, натомість, кількість псів збільшилася. Тим часом, справа щодо Юрія Бойка перебуває в суді. Про дату першого засідання поки не відомо:

- Ми знаємо загальну інформацію, яку знають всі: туди довезли собак і справа знаходиться в суді. Знаємо, що довезли, кількість точну не знаю, не скажу.

 

Нагадаємо, на території колишнього радіозаводу, що на вулиці Данила Галицького, підприємець влаштували розплідник.

[media=67987]

На початок червня на території розплідника їх там нараховувалося близько чотирьох десятків. Мешканці навколишніх будинків неодноразово збиралися на акції протестів, і навіть, перекривали дорогу, аби змусити владу та правоохоронні органи відреагувати на цю проблему.

[media=67989]

А у липні собаки цієї ж породи, які є також і на території будинку, де проживає Юрій Бойко, ледь не до смерті покусали 66-річного жителя вулиці Костромської. Після цього міська влада подала на Бойка до суду.

Питання щодо заборони облаштування розплідника виносили і на розгляд сесії минулого тижня. Депутати тоді ухвалили рішення про звернення до кінологічної асоціації України заборонити Бойку розводити бійцівських собак.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень