У Рівному оси оселилися на території дитячого садка

Комахи докучають рівнянам

Впродовж минулої доби працівники обласної Служби порятунку три рази виїжджали на допомогу громадянам. Рівненських рятувальників викликали, аби знешкодити гнізда комах. У одному з випадків оси оселилися на території дитячого садочку, розповідає представник прес-служби ДСНС Дмитро Мельник:

- В місті Рівне на вулиці Ст. Бандери, 20А на території дитячого садочка №46 надавали допомогу по знешкодженню гнізда ос. Подібний випадок трапився на вулиці Шпанівській, провулок, 28А, в господарстві громадянки Антоніни наші співробітники надавали допомогу по знешкодженню гнізда шершнів, що там оселилися.  І третій випадок трапився теж учора, надвечір близько 20:00 години, на вулиці Князя Володимира, 28. В господарстві громадянки Тетяни надавали допомогу по знешкодженню гнізда ос.  

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень