ON-LINE

На Рівненщині вчитимуть відстоювати свої права та контролювати місцеву владу

понеділок, 22 серпня 2016
Навчання пройде в рамках проекту «Університет громадянської активності для ветеранів АТО та волонтерів»
Організатори проекту

Лекторами будуть відомі в області керівники громадських об’єднань, медіатренери та правозахисники, які впродовж восьми місяців проводитимуть комплекс тренінгів у Рівному, Острозі, Дубно, Вараші, Костополі та Здолбунові. А детальніше про нагальність такої ініціативи розповідає координатор проекту, Юрій Дюг:

– Майдан і волонтерський рух дав поштовх людям і вони зрозуміли, що свою країну треба захищати і будувати власними руками. Багато людей робило, багато людей воювало... Зараз частина з них повернулась до мирного життя. В них є багато своїх проблем, але їм критично не вистачає знань як відстоювати свої права, як контролювати місцеву владу... І в щоденному спілкуванні такі питання виникають постійно.

Зазначимо, що учасниками безкоштовних тренінгів можуть стати лідери та активісти громадських організацій, ветеранських спілок, учасники АТО, активісти місцевих волонтерських об’єднань та ініціатив. Організатори запевняють, що під час навчань учасники отримають знання та навички з громадського контролю за роботою влади.

Присутнім розкажуть про особливості отримання публічної інформації, електронні сервіси громадського контролю, самоорганізацію громадських ініціатив та протидію корупції на місцевому рівні. Також учасники ознайомляться з роботою місцевих правозахисних організацій та органів державної влади. Зазначимо також, що про початок відбору на тренінги буде оголошено незабаром.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного