На Рівненщині вчитимуть відстоювати свої права та контролювати місцеву владу

Навчання пройде в рамках проекту «Університет громадянської активності для ветеранів АТО та волонтерів»

Лекторами будуть відомі в області керівники громадських об’єднань, медіатренери та правозахисники, які впродовж восьми місяців проводитимуть комплекс тренінгів у Рівному, Острозі, Дубно, Вараші, Костополі та Здолбунові. А детальніше про нагальність такої ініціативи розповідає координатор проекту, Юрій Дюг:

– Майдан і волонтерський рух дав поштовх людям і вони зрозуміли, що свою країну треба захищати і будувати власними руками. Багато людей робило, багато людей воювало... Зараз частина з них повернулась до мирного життя. В них є багато своїх проблем, але їм критично не вистачає знань як відстоювати свої права, як контролювати місцеву владу... І в щоденному спілкуванні такі питання виникають постійно.

Зазначимо, що учасниками безкоштовних тренінгів можуть стати лідери та активісти громадських організацій, ветеранських спілок, учасники АТО, активісти місцевих волонтерських об’єднань та ініціатив. Організатори запевняють, що під час навчань учасники отримають знання та навички з громадського контролю за роботою влади.

Присутнім розкажуть про особливості отримання публічної інформації, електронні сервіси громадського контролю, самоорганізацію громадських ініціатив та протидію корупції на місцевому рівні. Також учасники ознайомляться з роботою місцевих правозахисних організацій та органів державної влади. Зазначимо також, що про початок відбору на тренінги буде оголошено незабаром.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень