На Рівненщині вчитимуть відстоювати свої права та контролювати місцеву владу

Навчання пройде в рамках проекту «Університет громадянської активності для ветеранів АТО та волонтерів»

Лекторами будуть відомі в області керівники громадських об’єднань, медіатренери та правозахисники, які впродовж восьми місяців проводитимуть комплекс тренінгів у Рівному, Острозі, Дубно, Вараші, Костополі та Здолбунові. А детальніше про нагальність такої ініціативи розповідає координатор проекту, Юрій Дюг:

– Майдан і волонтерський рух дав поштовх людям і вони зрозуміли, що свою країну треба захищати і будувати власними руками. Багато людей робило, багато людей воювало... Зараз частина з них повернулась до мирного життя. В них є багато своїх проблем, але їм критично не вистачає знань як відстоювати свої права, як контролювати місцеву владу... І в щоденному спілкуванні такі питання виникають постійно.

Зазначимо, що учасниками безкоштовних тренінгів можуть стати лідери та активісти громадських організацій, ветеранських спілок, учасники АТО, активісти місцевих волонтерських об’єднань та ініціатив. Організатори запевняють, що під час навчань учасники отримають знання та навички з громадського контролю за роботою влади.

Присутнім розкажуть про особливості отримання публічної інформації, електронні сервіси громадського контролю, самоорганізацію громадських ініціатив та протидію корупції на місцевому рівні. Також учасники ознайомляться з роботою місцевих правозахисних організацій та органів державної влади. Зазначимо також, що про початок відбору на тренінги буде оголошено незабаром.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень