У Києві дали «добро» на будівництво багатьох амбулаторій на Рівненщині

Рівненщина виявилися єдиною областю в Україні, що готова до реалізації такого масштабного проекту

Будівництво тридцяти чотирьох лікарських амбулаторій загальної практики – сімейної медицини на Рівненщині підтримало Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Попередньо пропозиції до проекту схвалило Міністерство охорони здоров'я України. Про це повідомила прес-секретар обласного управління охорони здоров’я Алла Сищук.

Рівненщина виявилися єдиною областю в Україні, що готова до реалізації такого масштабного проекту. За попередніми розрахунками, кошторис проекту становитиме 190 млн грн.

Фінансуватимуть будівництво лікарських амбулаторій у кожному районі області за рахунок субвенції з державної казни. У Мінрегіон вже відбувся попередній захист пропозицій до проектів будівництва. Їх представляли в.о. заступника начальника Управління охорони здоров’я ОДА Олег Вівсянник та директор Департаменту з питань будівництва та архітектури ОДА Ярослав Мазярчук.

Розгляд проекту пропозицій відбувся на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України. Тож пропозиції до проекту прийнято у повному обсязі та рекомендовано до затвердження Кабміном.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень