ON-LINE

Торгово-відпочинковий комплекс хочуть збудувати на понад 3 гектарах землі у Рівному

понеділок, 07 травня 2018
Для цього просять міськраду змінити цільове призначення ділянки

Власником цих 3 гектарів землі є Руслан Заремба  - співзасновник рівненського ТОВ «Рентбудсервіс», яке займається будівництвом, наданням в оренду приміщень, купівлею та продажем нерухомості. Його внесок у статутний капітал цього товариства, згідно з Єдиним держреєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, – 3,5 мільйона гривень. Купив ділянку Руслан Заремба 26 лютого цього року.

Заступник начальника міського управління земельних відносин Іван Очередько пояснив, що розташувати торгово-відпочинковий комплекс хочуть біля житлового комплексу «На Щасливому»:

Ця ділянка - у приватній власності для ведення особистого селянського господарства. Якщо їхати вулицею Чорновола, навпроти заправки «ОККО» і зразу поруч – ліворуч, біля «Щасливого».

Втім, бюджетна комісія міськради вирішила перенести розгляд цього питання на наступне засідання і викликати на нього власника ділянки та заступника начальника міського управління містобудування та архітектури Віктора Вівсянника, щоб дізнатися, чи відповідатиме така забудова генплану, та чи передбачене будівництвом здійснення у цьому місці водовідведення.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного