У Рівному ОСББ захопило самовільно землю

Це встановила депутатська комісія міськради з питань міського господарства, виїхавши на місце

Йдеться про багатоповерховий будинок №1-Б на вулиці Курчатова (на фото вгорі). Об’єднання співвласників цього багатоквартирного будинку просить надати йому у постійне користування 30 соток землі для будівництва й обслуговування будинку. Але комісія виявила, що ОСББ загородило огорожею зайвих 1,3 сотки землі, які не передбачені документами з викопіюванням ділянки.

Тож голова комісії з питань міського господарства Назарій Поліщук запропонував поки землю ОСББ не надавати:

Тому пропозиція: доки вони не приведуть ту площу, яку вони мають право огороджувати, до відповідного стану, не демонтують огорожу, або якимось чином не викуплять цю землю, не варто дарувати таку територію ОСББ. Тому що це - не їхня територія, а територія земель запасу Рівного.

Комісія цю пропозицію підтримала. Втім, остаточне рішення з цього приводу прийме міська рада.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Теги: ЗемляОСББ
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень