У Рівному драмтеатр і земельна ділянка під ним мають різні адреси

Таке виявили у міськвиконкомі

Так, драмтеатр, згідно з реєстром речових прав на нерухомість, розташований на Театральному майдані, а земельна ділянка під ним – на Театральній площі. Тож чиновники підготували проект рішення міськради, яким збиралися цей огріх виправити.

Говорить заступник начальника міського управління містобудування та архітектури Василь Мельник, який мав погодити проект рішення:

У драмтеатру, який розташований на Театральній, адреса земельної ділянки і адреса об'єкта нерухомого майна не збігаються.

 

Будемо з'ясовувати, чого так виникло, як реєстратори, коли реєстрували, вносили у реєстр, що там різні адреси з'явилися.

Василь Мельник припускає, що розбіжності утворилися тому, що ділянку у реєстр вносили обласні чиновники, а будівлю театру – міські. І додає, що на найближчу сесію міськради цей проект рішення, скоріш за все, не потрапить, бо, пояснює він, є багато питань до його трактування.

Слідкуй за нашими новинами у  Telegram

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень