Берег Басівкутського озера у Рівному продовжать забудовувати?

Адже тут змінюють цільове призначення землі

Вже тут раніше почали будувати спортивно-оздоровчий комплекс

Змінити цільове призначення ділянки площею 10 соток на вулиці Чорновола хоче Андрій Юхимець. Адже на ділянці, призначеній для ведення особистого селянського господарства, збирається звести

об’єкт туристичної інфрастуктури із закладом громадського харчування.

Питання про зміну цільового призначення розглядали на засіданні бюджетної комісії. І заступник міського голови Галина Кульчинська зауважила, що

розташована ця ділянка біля Басівкутського озера.

 

До того ж, Андрій Юхимець не вперше змінює цільове призначення, розташованих тут ділянок.  

Начальник управління земельних відносин Рівного Сергій Таргоній підтвердив, що це - насправді так і додав, що ділянки Андрію Юхимцю міська рада не надавала:

Були такі на попередніх сесіях. Ви ж все це бачили. А точну кількість ділянок я не можу назвати. Можу сказати лише єдине, що цим громадянином ( і попереднє рішення) ці земельні ділянки були придбані на вторинному ринку на підставі цивільно-правових угод. Тобто міська рада йому нічого не видавала.

За словами Сергія Таргонія, згідно з Генпланом, місце розташування ділянок належить до рекреаційної зони. Тож виходить, що тут можна будувати те, про що просить Андрій Юхимець. Однак лише двоє членів бюджетної комісії проголосували за дозвіл на зміну цільового призначення.

Втім, остаточне рішення приймуть на сесії міськради.

Нагадаємо, що торік міська рада дозволила Андрію Юхимцю змінити цільове призначення двох ділянок:

15 соток на вулиці Різдвяній - для будівництва кафе та будинку рибалки

 

і майже 30 соток на вулиці Чорновола - для будівнцитва об'єктів туристичної інфраструктури із закладом громадського харчування.

До речі, згідно з декларацією про доходи голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка, у 2016 році він продав якусь нерухомість Андрію Юхимцю за 265 тисяч гривень.  

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень