У Рівному дали безплатно землю спортсмену і тренеру

Це по 10 соток для будівництва приватних житлових будинків

На фото ліворуч - Роман Кроль, праворуч - Галина Досова

Рішення про надання землі прийняла сьогодні сесія міськради Рівного. Про це у соцмережі Фейсбук повідомив депутат міськради Олександр Нестерук.  

Олександр Нестерук 6 хв · Це суттєвий внесок у розвиток нашого спорту - адже такі професіонали одержали стимул залишатися в нашій області й не шукати кращих умов за межами України.

 

Заслужений тренер України, старший тренер збірної України з фристайлу Галина Досова готувала наших спортсменів, що виступали на п'ятьох Олімпійських іграх.

 

А Роман Кроль є Володарем поясу світу з кікбоксингу та золотої медалі з марафону бойових мистецтв, є Чемпіоном світу з кікбоксингу (2010 р.), майстром спорту України міжнародної категорії у цьому виді спорту.

Отож Галина Досова отримала безоплатно у власність ділянку на вулиці Скрипника (мікрорайон Тинне), а Роман Кроль - на вулиці Весняній (мікрорайон Новий Двір). 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: Земля

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень