Орендар взяв у Рівному землю, вартістю майже 3 млн гривень, і не платить за неї

Прокуратура подала позов до суду

Рівненська місцева прокуратура пред’явила в інтересах держави (в особі Рівненської міської) ради позов до суду про розірвання з фізичною особою договору оренди та повернення громаді земельної ділянки вартістю 2,8 млн грн.

Йдеться про земельну ділянку площею 1 га, що розташована у м.Рівне на вул.М.Старицького, призначену для будівництва та обслуговування виробничо-будівельної бази. 

 

 

Встановлено, що орендар усунувся від виконання договірних зобов’язань та тривалий час не сплачував орендну плату за користування землею, що призвело до ненадходження до бюджету значних сум коштів, - повідомляє прес-служба прокуратури.

Оскільки місцевою владою не вжито заходів щодо припинення договірних відносин через невиконання орендарем своїх обов’язків та повернення земельної ділянки, то на зазначені порушення, щойно дізнавшись про них, відреагувала Рівненська місцева прокуратура, заявивши відповідний позов.

На цей час триває судовий розгляд справи.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень