На Рівненщині розпочався ремонт сільських амбулаторій

Демонтаж стін і підлоги медзакладів розпочався у п’яти селах

В області триває впровадження проекту Світового банку. Нині у Володимирецькому районі розпочалися роботи з реконструкції сільських амбулаторій сіл Заболоття, Жовкині, Великі Цепцевичі, Більська Воля та селищі Рафалівка.

Відновлення амбулаторій на Володимиреччині, а також у  Зарічненському, Дубровицькому та Рокитнівському районах віднесено до І-го етапу реалізації проекту. ІІ-ий етап передбачає такі роботи у Сарненському, Березнівському, Костопільскому, Гощанському та Корецькому районах.

У Володимирецькому районі ремонтні роботи за результатами проведеного тендеру проводить ТзОВ «Вінницька будівельна компанія». Це ж підприємство зголосилося провести реконструкцію 4 амбулаторій в Зарічненському районі. Їх пропозицію нині розглядає Світовий банк. Щодо решти районів оголошено повторні торги до 15 травня, - розповів заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір.

У Рівненській ОДА поруч з проведенням цих робіт, обговорюють і наступний, ІІІ-й етап – Здолбунівській, Острозький, Дубенський, Радивилівський, Демидівський, Млинівський, Рівненський райони, а також міста  Дубно та Рівне. Щодо цих населених пунктів нині триває виготовлення проектно-кошторисної документації.

Загалом у рамках співпраці Рівненщини та Світового банку реконструкцію планують провести у 105 амбулаторіях області.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень