Приватному медзакладу Рівного дозволили не платити за оренду комунального приміщення

Це приміщення - у колишній залізничній, а нині міській лікарні №2, що на вулиці Олеся, 13

З травня торік приватний медичний центр «Ендоклінік» орендує тут  майже 700 кв. метрів і платить за це близько 10 тисяч гривень щомісячно. У грудні торік орендар повідомив про початок капітального ремонту цього приміщення. І звернувся за звільненням його від орендної плати на період ремонту.

Подробиці розповідає начальник міського управління комунальною власністю Наталія Поліщук:

За попереднім кошторисом, вартість робіт, які будуть вкладені в наше приміщення, - понад 3 мільйони гривень. Тому, відповідно до статті 162 Цивільного кодексу, орендар звернувся з клопотанням про звільнення його від сплати орендної плати на період капітального ремонту, оскільки у цей період унеможливлюється використання об’єкту за його призначенням.

За словами Наталії Поліщук, таким чином орендодавець поліпшить комунальне майно. Тож міськивконком рішення про звільнення від орендної плати підтримав.

А міський голова Володимир Хомко поінформував, що вже у міській лікарні №2 за кошт міста відремонтували приймальне відділення, відбувається ремонт і в інших приміщеннях, тож з часом вона стане одним з найкращих медзакладів Рівного.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень