Приватному медзакладу Рівного дозволили не платити за оренду комунального приміщення

Це приміщення - у колишній залізничній, а нині міській лікарні №2, що на вулиці Олеся, 13

З травня торік приватний медичний центр «Ендоклінік» орендує тут  майже 700 кв. метрів і платить за це близько 10 тисяч гривень щомісячно. У грудні торік орендар повідомив про початок капітального ремонту цього приміщення. І звернувся за звільненням його від орендної плати на період ремонту.

Подробиці розповідає начальник міського управління комунальною власністю Наталія Поліщук:

За попереднім кошторисом, вартість робіт, які будуть вкладені в наше приміщення, - понад 3 мільйони гривень. Тому, відповідно до статті 162 Цивільного кодексу, орендар звернувся з клопотанням про звільнення його від сплати орендної плати на період капітального ремонту, оскільки у цей період унеможливлюється використання об’єкту за його призначенням.

За словами Наталії Поліщук, таким чином орендодавець поліпшить комунальне майно. Тож міськивконком рішення про звільнення від орендної плати підтримав.

А міський голова Володимир Хомко поінформував, що вже у міській лікарні №2 за кошт міста відремонтували приймальне відділення, відбувається ремонт і в інших приміщеннях, тож з часом вона стане одним з найкращих медзакладів Рівного.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень