Частині мешканців області до Рівного на гемодіаліз більше їздити не потрібно

Відтепер і на базі Радивилівської лікарні надають гемодіалізну допомогу пацієнтам

Тут створили відділення амбулаторного гемодіалізу. Близько 2,5 млн грн витратили на забезпечення його функціонування, на реконструкцію приміщення та на придбання необхідного медичного устаткування.


Для забезпечення функціонування  відділення оснащене новою системою водопідготовки, що дає можливість подавати до апаратів воду високої якості.

Також у центрі встановили 4 нові сучасні діалізні апарати японського виробництва Surdial X, які дозволяють на якісному рівні проводити гемодіаліз, гемодіафільтрацію, гемофільтрацію.

Заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко зазначила:«Відкриття такого центру у Радивилові – це ще один крок для надання якісної допомоги діалізним пацієнтам. Адже ці люди, маючи інвалідність І групи, змушені були щомісяця долати велику відстань до обласного центру, щоб отримати необхідну допомогу».
 

Окрім гемодіалізу, у новоствореному відділенні надаватиметься допомога хворим з важкими отруєннями та гострою нирковою недостатністю.

До речі, нині в області гемодіалізної терапії потребує 154 пацієнти.

За інформацією Рівненської ОДА 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень