У Квасилові розганятимуть торговців ковбасами

Кажуть, торгівля незаконна та ще й небезпечна для життя покупців

У Квасилові поліція перешкоджатиме незаконній торгівлі м’ясними та ковбасними виробами. Про це повідомила староста Квасилова - Віта Кисильова. 

Так, на численні звернення квасилівчан, звернулася до працівників поліції щодо несанкціонованої торгівлі ковбасними виробами на землях комунальної власності Рівненської міської територіальної громади без належних дозвільних документів.

Крім того, підприємець здійснювала продаж ковбасних виробів без холодильного обладнання, що є грубим порушенням.

Згідно з чинним законодавством, продаж м’ясних, ковбасних, рибних чи молочних продуктів має здійснюватися в спеціалізованих магазинах, обладнаних холодильними камерами.

Цей же намет точно не має такого обладнання, що порушує умови зберігання продукції, то ж вона може бути небезпечною для споживання.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень