У Квасилові розганятимуть торговців ковбасами

Кажуть, торгівля незаконна та ще й небезпечна для життя покупців

У Квасилові поліція перешкоджатиме незаконній торгівлі м’ясними та ковбасними виробами. Про це повідомила староста Квасилова - Віта Кисильова. 

Так, на численні звернення квасилівчан, звернулася до працівників поліції щодо несанкціонованої торгівлі ковбасними виробами на землях комунальної власності Рівненської міської територіальної громади без належних дозвільних документів.

Крім того, підприємець здійснювала продаж ковбасних виробів без холодильного обладнання, що є грубим порушенням.

Згідно з чинним законодавством, продаж м’ясних, ковбасних, рибних чи молочних продуктів має здійснюватися в спеціалізованих магазинах, обладнаних холодильними камерами.

Цей же намет точно не має такого обладнання, що порушує умови зберігання продукції, то ж вона може бути небезпечною для споживання.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень