Ситуацію владнали. У Квасилові відкриють ЦНАП і залишать аптеку (ФОТО)

Майно громади замість оренди віддаємо під ЦНАП (с)

Фото ілюстративне

В соціальних мережах виникли дискусії щодо питання відкриття Центру надання адміністративних послуг у Квасилові.

Частина мешканців зраділи, що для отримання довідок та консультацій не потрібно буде їздити в Рівне.

 

Інша частина почала говорити про те, що це дії «на виселення аптеки».

Втім офіційно зі скаргами до старости Квасилова Віти Кісільвої ніхто не звертався. Про це вона повідомила у коментарі журналістам «Радіо Трек»:

-         З офіційними скаргами до мене не звертались. Так, були дописи у соцмережах про те, що ми хочемо виселити аптеку і віддати приміщення під ЦНАП. Але про примусове виселення не йдеться.

 

В аптеки «Антарес» закінчується договір оренди 31 березня 2021 року. За законом, продовжити договір без конкурсу неможливо, а конкурс може виграти будь-яка комерційна структура, навіть не пов'язана з фармацією.

 

Тож виходить так, що майно громади можна використати під приміщення ЦНАПу або віддати його в оренду якійсь комерційній організації. Бо не факт, що конкурс на оренду приміщення виграє саме ця аптека. До того ж аптеці ми можемо запропонувати інше, трохи менше, але теж нормальне приміщення.

 

Це по-перше. По-друге, центр надання адмінпослуг ми можемо розмістити виключно на першому поверсі. Це в першу чергу доступність до центру усіх категорій громадян.

Директор ЦНАПу Наталія Хомич - зліва, справа - староста Квасилова Віта Кисельова. Фото - ЦНАП.

За словами Віти Кісільової, перемовини з Рівненським центром надання адмінпослуг тривають.

-         Йдеться про те, щоб створити приміщення для роботи фахівців ЦНАПу. Це віддалені робочі місця.

 

Звичайно, ми були дуже раді, якби тут ще й працював державний реєстратор, бо його послуг потребують люди літнього віку. Часто вони фізично не можуть їздити по кілька разів у Рівне, у ЦНАП.

Раніше директор ЦНАПу Наталя Хомич підтверджувала інформацію про те, що у Квасилові можуть відкрити віддалені робочі місця центру надання адмінпослуг.

Щоправда, про якісь конкретні терміни не повідомляла.  

Нагадаємо, з 12 лютого квасилівчани почали отримувати повний пакет послуг у Рівненському ЦНАПі на майдані Просвіти, 2. Відповідні повноваження на ЦНАП поклали депутати на минулій сесії.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень