У Костополі закрили гральний заклад

Здолбунівською місцевою прокуратурою спільно з Костопільським ВП ГУНП в Рівненській області в рамках розслідування кримінального провадження проведено обшук у місті Костопіль по вулиці 8 березня. У результаті вилучено 16 комп’ютерів призначених для надання послуг доступу до азартних ігор.

Встановлено, що в даному підпільному інтерактивному закладі клієнтам надавалися послуги з доступу до азартних ігор за допомогою комп’ютерної техніки з використанням електронних грошових коштів.


На даний час проводяться подальші слідчі дії з метою встановлення організаторів цієї незаконної діяльності,, повідомляє Здолбунівська місцева прокуратура.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень