У Костополі до райдержадміністрації принесли шини та коктейль «Молотова»

Тут відбувся мирний мітинг

Як повідомляє місцевий сайт kostopilnews.com,  акцію організували місцеві активісти Майдану. Вони називають її попереджувальною. 

Мітингувальники вкотре висунули вимоги до влади покарати місцевих чинних та колишніх можновладців.

Зокрема, організаторів антимайданів, партійних діячів «регіоналів» та посадових осіб, причетних до низки злочинів, які до цього часу почуваються впевнено: продовжують дерибан землі, знищення лісових масивів, сприяють процвітанню корупції та ін.

На думку учасників, скандальні справи щодо одіозних осіб до цього часу залишились нерозслідуваними, а місцева влада у цих питаннях абсолютно бездіє. Так само, у активістів безліч запитань до місцевої прокуратури та поліції.

З учасниками попереджувальної акції зустрівся голова Костопільської РДА Олександр Середа, який вислухав їхні вимоги.

Своєю чергою мітингувальники запевнили керівника району, що у разі відсутності реакції від влади та відповідних служб, попереджувальна мирна акція переросте у безстрокову та набагато масштабнішу.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень