У Костополі до райдержадміністрації принесли шини та коктейль «Молотова»

Тут відбувся мирний мітинг

Як повідомляє місцевий сайт kostopilnews.com,  акцію організували місцеві активісти Майдану. Вони називають її попереджувальною. 

Мітингувальники вкотре висунули вимоги до влади покарати місцевих чинних та колишніх можновладців.

Зокрема, організаторів антимайданів, партійних діячів «регіоналів» та посадових осіб, причетних до низки злочинів, які до цього часу почуваються впевнено: продовжують дерибан землі, знищення лісових масивів, сприяють процвітанню корупції та ін.

На думку учасників, скандальні справи щодо одіозних осіб до цього часу залишились нерозслідуваними, а місцева влада у цих питаннях абсолютно бездіє. Так само, у активістів безліч запитань до місцевої прокуратури та поліції.

З учасниками попереджувальної акції зустрівся голова Костопільської РДА Олександр Середа, який вислухав їхні вимоги.

Своєю чергою мітингувальники запевнили керівника району, що у разі відсутності реакції від влади та відповідних служб, попереджувальна мирна акція переросте у безстрокову та набагато масштабнішу.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень