У грудні стане відома доля безвізового режиму з ЄС

Усі необхідні умови Україна має виконати в першій декаді листопада

МЗС має передати до Єврокомісії остаточний звіт про виконання плану дій візової лібералізації, а 15 грудня ЄС визначиться, чи отримає країна безвізовий режим із ЄС в 2016 році.

Про це за результатами спеціального засідання Ради реформ заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, який уточнив, що саме має зробити влада до 9 листопада.

Найскладніше для України буде ухвалити пакет із 12 законів для візової лібералізації та запустити роботу антикорупційної прокуратури. Зокрема, у депутатів є лише тиждень, аби знайти порозуміння про ухвалення законів для безвізового режиму. Частину законопроектів депутати розглянули, проте так і не винесли остаточного рішення. 

Серед найпроблемніших із них чиновники назвали обмеження недоторканості депутатів, а також поправку до трудового кодексу, яка б забороняла дискримінацію при прийнятті на роботу через сексуальну орієнтацію. Також до пакету входять антикорупційні законопроекти про спецконфіскацію майна і арешт майна, створення нацагенства з розшуку та повернення активів, отриманих від корупційних дій.

Єдиний шанс парламенту схвалити всі ці закони – на останньому пленарному тижні 3-6 листопада.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень