Сьогодні у 18 старателів вилучили мотопомпи

Люди позбулися засобів для незаконного видобування бурштину в Дубровицькому районі

Сьогодні у ході відпрацювання цього району щодо протидії незаконному видобутку бурштину-сирцю працівники прокуратури спільно з співробітниками поліції виявили в урочищі «Орест», що поблизу села Грицьки, 13 старателів (усі – жителі Рівненської області). Останні за допомогою 5 мотопомп кустарного виробництва здійснювали видобуток сонячного каміння.

Незаконну діяльність правоохоронцями припинено та вилучено на місці події мотопомпи та інше обладнання, призначене для видобутку каміння бурштину, 3 автомобілі марки «ГАЗ-66» та 2 автомобілі  марки  «УАЗ».

Цього ж дня в лісовому масиві поблизу села Ясинець Дубровицького району правоохоронці виявили 5 чоловіків (жителі Волинської та Рівненської областей), які за допомогою однієї мотопомпи кустарного виробництва також видобували бурштин-сирець.  З місця події вилучено мотопомпу та автомобіль марки «ГАЗ-66».

За цими фактами органами поліції розпочато досудове розслідування і на цей час проводяться слідчі дії з метою документування протиправної діяльності, пов’язаної із незаконним видобуванням бурштину.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень