За стрілянину та видобуток бурштину чоловіка посадять на три роки

Мешканця Одеської області суд визнав винним у вчиненні злочинів

Мешканця Одеської області суд покарав на 3 роки позбавлення волі із встановленням іспитового терміну тривалістю 1 рік. Його визнали винним в участі у незаконному видобутку бурштину на Рівненщині та у тому, що він поранив із вогнепальної зброї людину.

«Під час здійснення своєї «протиправної» діяльності чоловік з необережності здійснив чергою 2 постріли із саморобного карабіна у бік незнайомого йому чоловіка, влучивши тому в обидві ноги, чим завдав останньому тяжкі тілесні ушкодження», - йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Рівненської області.

Також зазначають, що під час судового засідання обвинувачений визнав свою участь у незаконному бурштиновому промислі. Засуджений добровільно відшкодував потерпілому завдану шкоду у вигляді витрат, понесених останнім у зв’язку із лікуванням.

Вирок суду в законну силу ще не вступив.

Додамо,  що чоловік виконував роль посібника у незаконному видобуванні групою осіб бурштину-сирцю на території Зарічненського району Рівненської області. Його функція полягала у забезпеченні фізичного та силового захисту спільників.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень